• elektrické skútry
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Evozik.eu

Evozik.eu je internetový portál, na kterém se dozvíte mnoho informací o skútru Afikim Breeze 3 jako například rychlost, dojezd, nosnost, rozměry, barvu atd. Najdete zde také odkazy na další stránky, kde si lze vybrat ze široké nabídky tříkolových, čtyřkolových, joystickových i mechanických vozíků.

Máte zájem o kvalitní elektrické vozíky a chcete je získat za výhodných podmínek a za přijatelné ceny? V tom případě se určitě obraťte na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry. Na tomto portále si o vozík zažádáte pomocí nezávazné online žádosti, na jejímž základě Vás poté bude kontaktovat odborně vyškolený specialista, který Vám pomůže s výběrem pro Vás vhodného vozíku.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.