• invalidní vozík
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Eveci.cz

Eveci.cz je internetový portál, který se zabývá prodejem tříkolového elektrického skútru Classic 20. Na tomto portále získáte veškeré informace o již zmiňovaném skútru, na jejichž základě si o skútr můžete zažádat prostřednictvím nezávazné online žádosti z pohodlí Vašeho domova.

Po vyplnění nezávazné online žádosti Vás bude kontaktovat odborně vyškolený specialista, který Vám poskytne důležité informace a zodpoví všechny Vaše otázky. Skútr Vám bude doručen ZDARMA na Vámi určené místo. Classic 20 naleznete společně s dalšími skútry na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kontaktovat nás také můžete na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.