• invalidní vozík
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektro kola

Elektro kola jsou velice oblíbená a hojně využívaná, protože se jedná o nejrychlejší a nejúspornější dopravní prostředek. Díky velkokapacitní baterii a elektromotoru pomáhají jezdci při šlapání. Funkci přidaného pohonu můžete kdykoliv vypnout a jet jako na jakémkoliv běžném kole.

Rozhodli jste se, že si pořídíte elektro kolo? V tom případě neváhejte a obraťte se na www.invoziky.cz, kde Vám ho zprostředkují z pohodlí Vašeho domova a to velice rychle a jednoduše. Na tomto portále najdete nezávaznou online žádost, kterou dle postupu pravdivě vyplníte a odešlete. Po odeslání žádosti vyčkáte na kontakt odborníka, který Vám poskytne důležité informace a pomůže s výběrem elektro kola za výhodné ceny.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.