• invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrickyskutr.eu

Elektrickyskutr.eu je internetový portál, který se zabývá zprostředkováním čtyřkolových elektrických skútrů MS PRIDE LUNETIC 800. Na tomto webu se dozvíte spoustu informací o již zmiňovaném skútru a můžete si o něj požádat prostřednictvím nezávazné online žádosti.

Tuto žádost pravdivě vyplníte, odešlete a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který s Vámi probere Vaši situaci a zodpoví všechny Vaše otázky. Skútr Vám bude poté doručen do místa Vašeho bydliště a to zcela ZDARMA!

V případě zájmu o jiný elektrický či mechanický skútr se také můžete obrátit na http://www.invoziky.cz/produkty/ctyrkolove-skutry kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.