• invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrickeveci.cz

Elektrickeveci.cz je internetový prohlížeč, který se zabývá nabídkou a prodejem tříkolových elektrických skútrů Meteor Comet 3. Tyto skútry jsou určené pro náročné uživatele, protože se jedná o silné, pohodlné a velice prostorné skútry. 

O skútru Meteor Comet 3 se na tomto webu dozvíte veškeré informace a pokud se rozhodnete pro koupi, tak není nic jednoduššího než vyplnit nezávaznou online žádost, odeslat ji a pak vyčkat na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který s Vámi probere Vaši situaci a zodpoví všechny Vaše otázky.

Pokud máte zájem o jiný tříkolový, čtyřkolový, joystickový nebo mechanický vozíček, tak se neváhejte obrátit na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry nebo nás kontaktujte na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.