• elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrickeskutry.eu

Elektrickeskutry.eu je internetový portál zabývající se nabídkou a prodejem tříkolového elektrického skútru Invacare Leo. Tento skútr je velmi skladný a dokáže překonávat běžné překážky. Pomůže Vám znovu naleznout nezávislost a dodá Vám volnost pohybu.

Na tomto portále se dozvíte spoustu informací o tomto skútru a pokud se rozhodnete pro koupi, tak stačí vyplnit nezávaznou online žádost, odeslat ji a vyčkat na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám zodpoví všechny Vaše otázky a poskytne další důležité informace.

Pokud máte zájem o jiný elektrický vozík, tak se neváhejte obrátit na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry nebo nás kontaktujte n atel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.