• elektrický skútr
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrickakola.com

Elektrickakola.com je internetový portál, který se zabývá nabídkou a prodejem elektrických kol. Na tomto webu najdete několik typů elektrokol, o každém si můžete přečíst celou řadu informací jako například: dojezd, nosnost, max. rychlost atd.

V případě zájmu o elektrické kolo vyplníte nezávaznou online žádost, odešlete ji a vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty. Tento specialista s Vámi probere Vaši situaci, zodpoví všechny Vaše otázky a pomůže Vám s výběrem pro Vás nejvhodnějšího elektrokola. Na odkazu http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry naleznete např. elektrický invalidní skútr Sterling Elite. Kontaktovaat nás můžete na telefonním čísle 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.